Security Gdańsk

O security

/
O security

O Security

- INFORMACJE OGÓLNE

Security

Nasza firma dba o spokój i bezpieczeństwo od 1991 roku. Świadczymy usługi ochrony osób i mienia m.in. w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Elblągu, Olsztynie oraz innych miastach znajdujących się na terenie województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Monitorujemy systemy w domach, firmach oraz instytucjach publicznych. Zajmujemy się także instalacjami i konserwacją systemów zabezpieczeń. Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania dla firm. Poznaj szczegóły:

OCHRONA FIZYCZNA
SERWIS I KONSERWACJA
MONITORING OBIEKTÓW
PATROLE ZMOTORYZOWANE
USŁUGI SPRZĄTANIA
Ochrona fizyczna

OCHRONA FIZYCZNA

Ochrona fizyczna Security wykonywana jest przez odpowiednio wyszkolonych i umundurowanych pracowników ochrony. Głównym celem usługi jest ochrona życia, zdrowia i mienia, poprzez zapobieganie wykroczeniom, przestępstwom, a także oddziaływanie prewencyjne.

SERWIS I KONSERWACJA

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników oraz mając świadomość, że regularne przeglądy pozwalają na wykrycie i wyeliminowanie usterek, wykonujemy konserwacje oraz serwisy systemów zabezpieczeń technicznych.

MONITORING OBIEKTÓW

MONITORING OBIEKTÓW

Usługa monitoringu polega na całodobowej kontroli systemów alarmowych naszych klientów, które poprzez łącza radiowe, telefoniczne i ethernetowe przesyłają do centrum monitoringu informacje dotyczące ich pracy oraz wykrytych zagrożeń.

PATROLE ZMOTORYZOWANE

PATROLE ZMOTORYZOWANE

Patrole zmotoryzowane to uzbrojona grupa przygotowanych i wyszkolonych do działań w ekstremalnych warunkach pracowników, którzy wspomagają działania ochrony Security na terenie Trójmiasta oraz okolicznych obszarów województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

USŁUGI SPRZĄTANIA

USŁUGI SPRZĄTANIA

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania firm o różnym profilu działalności. Zajmujemy się utrzymaniem czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, higieniczno-sanitarnych oraz ciągach komunikacyjnych.

Zarząd

Marek Ważny
PREZES ZARZĄDU

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Elektroniki Politechniki Gdańskiej w Gdańsku. Posiada wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego oraz wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Pracuje w branży ochrony od roku 1992 r.

Security to profesjonalna ochrona i bezpieczeństwo.
Nasza firma posiada koncesje wydane przez Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (Nr L-0036/00 oraz L-0111/00), działamy w oparciu o procedury wdrożonego przez nas w 2000 roku systemu jakości ISO 9001:2000, a nasze Patrole Interwencje posiadają status  Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych (SUFO).

OFERTA

Co możemy Ci zaoferować?

Ochrona fizyczna

Ochrona fizyczna

Odpowiednio wyszkoleni i umundurowani pracownicy ochrony zadbają o ochronę życia, zdrowia, mienia oraz zapobiegną przestępstwom i atakom terrorystycznym...

Zobacz więcej

Serwis i konserwacja

Ochrona fizyczna

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników oraz dzięki świadomości, że regularne przeglądy pozwalają na wykrycie i wyeliminowanie usterek, wykonujemy przeglądy instalacji...

Zobacz więcej

Monitoring obiektów

Monitoring wizyjny

Monitoring obiektów

Monitoring wizyjny

Szukasz najlepszego zabezpieczenia swojego obiektu?
Oferujemy usługi monitoringu
m.in. monitoring wizyjny

Zobacz więcej

Patrole zmotoryzowane

Patrole zmotoryzowane

Patrole zmotoryzowane to grupa wyselekcjonowanych i wyszkolonych do działań w ekstremalnych warunkach pracowników, którzy wspomagają działania ochronne...

Zobacz więcej

Usługi sprzątania

Usługi sprzątania

Posiadanie powierzchni biurowych nie wiąże się z obowiązkiem zatrudnienia osób odpowiedzialnych za porządek, jednak nie ulega wątpliwości, że jego utrzymanie jest konieczne w miejscach pracy...

Zobacz więcej

Zaufali Nam:

Scroll to Top
MENU